21 Listopad 2018 10:39:50

Archidiecezjalny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej.

Biegi przełajowe.

W dniu 11. 04.2013r. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum  uczestniczyli  w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Pruszczu Gdańskim.

Obchody Dnia Ziemi

I miejsce X Dyktadzie Kaszubskim

W dniu 5 listopada 2011 roku uczeń klasy II c Tomasz Brylowski zajął I miejsce w X Dyktadzie Kaszubskim w kategorii gimnazjum.

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

W dniu 21.04.2012 w Kościerzynie odbył się Powiatowy Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Uczennica Paulina Sikorska zajęła II miejsce , Karolina Okoniewska zajęła III miejsce. Gratulacje!!!

Konkurs wiedzy o uzależnieniach

6. 06. 2013 r. odbył się MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS  WIEDZY O UZALEŻNIANIACH organizowany przez Zespół Psychologiczno – Pedagogiczny ZKPiG w Kolbudach.

Uczeń naszej szkoły  Jan Bernardzik z kl. III b zajął I miejsce, natomiast Tomasz Pelowski z kl. III a III miejsce.

Celem konkursu było propagowanie wiedzy na temat szkodliwości używek oraz ich wpływu na organizm człowieka.

Uczniów przygotowały do konkursu: p. A. Tymoszuk – Zabrocka i p. J. Szulc.

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomincznej

W dniu 5 stycznia 2012 roku odbył się stopień szkolny Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej ogółem wzięło w nim udział 7 uczniów gimnazjum im Zawiszy Czrnego w Przywidzu i wszyscy zakwalifikowali się do etapu ponadszkolnego.

Konkurs- Monika Kluskiewicz

22 marca w sali koncertowej Urzędu Gminy w Kolbudach odbył się powiatowy finał IV edycji konkursu „Odkrywamy talenty na Pomorzu” dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.  Celem konkursu jest wyłanianie utalentowanej i kreatywnej młodzieży, motywowanie młodzieży do rozwijania talentów i zainteresowań.

W kategorii gimnazjum uczennica klasy II b Monika Kluskiewicz zdobyła wyróżnienie. Monika zaprezentowała jury i publiczności fragmenty swojego opowiadania pt. Płynąc powoli.

Zapraszamy do lektury opowiadań Moniki oraz do obejrzenia jej występu  podczas konkursu.

Konkursy etap rejonowy

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego