21 Listopad 2018 10:40:26

Zuchy
Odpłatność za wyżywienie

WAŻNE !
W celu płatności za wyżywienie za miesiąc czerwiec należy skontaktować się z Dziąłem Księgowości Urzędu Gminy Przywidz pod nr. 586825984 r.
Prosimy nie wpłacać bez wcześniejszego kontaktu z księgowością - dotyczy zarówno szkoły jak i przedszkola.

Wycieczka do Nadleśnictwa Kolbudy

10 grudnia 2015r. zuchy pojechały na wycieczkę do Nadleśnictwa Kolbudy. Nauczyły się odróżniać odgłosy zwierząt, zobaczyły ich tropy oraz miały okazję zobaczyć wystawę zwierząt. Wycieczka bardzo im się podobała, dzieci zadawały mnóstwo pytań. Na koniec dostały drobne upominki.

OGŁOSZENIE

Zbieramy karmę dla piesków i kotków!!! Zuchy prowadzą zbiórkę karmy, kocy i poszewek dla psów i kotków ze schroniska Promyk w Gdańsku. Bardzo prosimy o pomoc. Produkty gromadzimy w Przedszkolu przy ul. Cisowej 12 u dh. Kamili Kotkowskiej. Zuchy na ostatnich zbiórkach między innymi przygotowywały plakaty dotyczące naszej akcji, które rozwieszały w Przywidzu, szyły ubranka dla zwierząt, opowiadały o naszej akcji. Pomóżmy razem!!!!!!!!

Śladami Przeszłości Gdańska

W weekend 06.- 08.11.2015r. odbył się Rajd Śladami Przeszłości Gdańska organizowany przez Hufiec Gdańsk- Sródmiescie oraz przez druhnę Dorotę, druha Rafała i druhnę Kamilę.
Zaginęła zaczarowana księga z gdańskimi historiami i legendami. Poszukiwania trwały przez cały ten czas. Przygód, zabawy i smiechu było bez liku. Na szczęście, mimo przeszkód w postaci piratów kradnących księgę, została ona znaleziona – szukało jej ponad 280 zuchów z całej Polski. Nasze zuchy spisały sie na medal. Dlatego zajęły pierwsze miejsce i otrzymały dyplom oraz nagrodę!!! Jaką? Przekonamy sie na zbiórce:)

Zbiórka w dniu 08.10.2015

Zbiórka 01.10.2015

Wyprawka na obóz rekreacyjno-sportowy Trąbkach Wielkich

W bagażu uczestnika powinny się znaleźć:

Obóz Zuchowy Olimpijska Wioska

Dyrektor Zespołu Szkół w Przywidzu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w obozie zuchowym „Olimpijska Wioska”

Kluka

Fotorelacja z obchodów 70-lecia Szkoły Podstawowej.