21 Listopad 2018 10:43:25

Samorząd szkolny
Dyskoteka Walentynkowa

Dnia 17 lutego 2017 r. odbyła się w naszej szkole Dystoteka Walentynkowa z licznymi zabawami i konkursami, którą  zorganizował Samorząd Uczniowski.

Mikołajki 2016

Mikołajki

Dnia 6 grudnia 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.
Wszyscy uczniowie przyszli ubrani w czerwone koszule i  mikołajkowe czapki. Tego dnia Święty Mikołaj rozdał wszystkim uczniom słodkie upominki, ufundowane przez Stowarzyszenie "Kreatywna Szkoła".

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

Dyskoteka Andrzejkowa

Dnia 25 listopada 2016 r. odbyła się w naszej szkole Zabawa Andrzejkowa, którą  zorganizował Samorząd Uczniowski.

Na początku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zapoznali gimnazjalistów z historią wróżb andrzejkowych. Zabawa  rozpoczęła się tańcem integracyjnym - "Belgijką". Następnie były  zabawy: "tunel - strumień", "krzesełka z rzeczami" oraz tańce "na gazecie", " z balonami" i  " Macarena". Chętni uczniowie śpiewali też piosenki.
    Impreza była pełna uśmiechu, radości i oczywiście tańca. Wszyscy bawili się świetnie i byli zadowoleni. Czekamy już na kolejną taką udaną zabawę.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

Dzień Chłopaka

Dnia 30.09.2016r. w naszej szkole obchodziliśmy  Dzień Chłopaka pod hasłem " Janusz i Halina".

W tym dniu chłopcy przyszli ubrani w skarpety, sandały i krótkie spodenki, natomiast dziewczęta ubrały się w spódnice, podkolanówki, a włosy związały w dwa kucyki.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w Gimnazjum

Dnia 29.09.2016 r. w ramach akcji "Samorządy mają głos"  odbyły się wybory do Zarządu Szkoły.

W wyniku przeprowadzonych wyborów przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Szymon Szymański – uczeń klasy III a, który otrzymał największą ilość głosów.

Członkami Zarządu Szkoły zostali :
Maciej Ostrowski – klasa IIIa
Bogumiła Szymendera – klasa IIIa

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Agnieszka Tymoszuk - Zabrocka

Działania Małego Samorząduw II semestrze

W II semestrze kontynuowaliśmy nasze zadania które miały wyłonić zwycięzcę konkursu o tytuł  „Super Klasy”.

Zadania w II semestrze:

1. Akcja „Góra grosza”
  2. Kartki wielkanocne
  3. Poczta walentynkowa
  4. Dzień babeczki – dzień w kropeczki
  5. Dzień św. Patryka
  6. Dzień czekolady
  7. Dzień w białej koszuli

Dodatkowe punkty klasy otrzymały za frekwencję z I semestru.

Punktacja za cały rok pracy (16 zadań ) wyglądała następująco:

III B-149

IIIA – 94

IB – 92

IA – 104

0B – 75

0A – 77

4-LATKI – 64,5

3-LATKI - 82

Tytuł „Super Klasy” oraz talon na 200 zł. zdobyła klasa III B z wychowawcą Panią Barbarą Talaśką , drugie miejsce i talon o wartości 100 zł zdobyła klasa IA z wychowawca Panią Hanną Makutonowicz-Radej, trzecie miejsce i kosz czekolad zdobyła klasa IIIA z wychowawca Panią Barbarą Owczarzak.

Nagrody ufundowało Stowarzyszenie „Kreatywna Szkoła” Dziękujemy.

Zapraszamy do galerii zdjęć! Opiekun Samorządu Dorota Szwichtenberg

Bal karnawałowy

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek 04 lutego 2016r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas IV-VI. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną serduszkami i balonami. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli uczniowie i nauczyciele. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ Marcina, wszyscy bawili się doskonale. Bogaty program zabaw i konkursów, przygotowanych przez koleżanki z gimnazjum Weroniki i Renaty, sprawił, iż żadne dziecko się nie nudziło. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników zabawy wybrano Króla i Królową balu. Każde dziecko otrzymało nagrodę, co sprawiło wiele radości. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii, nie obyło się też bez niespodzianek. Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy i zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć :)!

Mały Samorząd Uczniowski

Dyskoteka Karnawałowa

Dnia 4 lutego 2016 r. odbyła się w naszej szkole Dystoteka Karnawałowa z licznymi zabawami i konkursami, którą  zorganizował Samorząd Uczniowski.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego w gimnazjum: