19 Listopad 2019 08:42:49

Wyjazd klasy III b

W dniach  8-10 czerwca 2017r.  klasa III b wyjechała  na biwak do ośrodka wypoczynkowego Efka w  Piątkowie koło Wiela.  Ośrodek znajduje się na południu Pojezierza Kaszubskiego.  Młodzież mieszkała w czteroosobowych domkach tuż nad samym jeziorem.  Jezioro Wielewskie słynie ze swych czystych wód i sprzyja uprawianiu sportów wodnych, a okoliczne lasy zachęcają do pieszych i rowerowych wędrówek. Na pobliskich wzgórzach znajduje się Sanktuarium Męki Pańskiej – zabytkowa Kalwaria Wielewska, którą uczniowie zwiedzili  drugiego dnia.

Każdego dnia uczniowie aktywnie  i na sportowo spędzali czas. Nie zabrakło również kreatywnych zabaw: baloniady, czyli siatkówki z balonami wypełnionymi wodą, malowania twarzy czy tańców nad brzegiem jeziora.

Opiekunowie:

Barbara Samaruk