06 Grudzień 2019 07:35:24
Nawigacja
 
BIP
 
Stowarzyszenie
 
Polecamy
 
Przetłumacz stronę
 
Foto chmurka
 
 
Obóz w ramzch Trójporozumienia - Błotnik

Czytaj więcej


Przypominamy o warsztatach wrotkarskich

W dniu 09.06.2017 od godz. 8.00 do 9.30 w szkole odbędą się warsztaty wrotkarskie z instruktorem. Chętni uczniowie przynoszą do szkoły rolki, wrotki oraz kaski.


Powrót


Dzień Ekologii

Dnia 10.06.2017 od godz. 8.00 odbędzie się w naszej szkole Dzień Ekologii w ramach odpracowania lekcji z dnia 28.04.2017. Zajęcia odbywać się będą w terenie, w miejscu zamieszkania uczniów. Nauczyciele dojadą w wyznaczone miejsca. Tematem zajęć będzie ochrona środowiska, zagadnienia segregacji i recyklingu oraz akcja sprzątania naszej małej ojczyzny.


Powrót


Wycieczka klas policyjnych Ziemia Sądecka - Słowacja


    W dniach 8.05.2017 r. - 11.05.2017 r. uczniowie z klas policyjnych Ia, IIb i IIIa wraz z wychowawcami: p. J. Żabińską, p. A. Tymoszuk – Zabrocką , p. Z. Jakusz – Gostomskim oraz p. psycholog  W. Wiśniewską uczestniczyli w wycieczce do Częstochowy, Starego Sącza, Krynicy Zdrój, Starej Lubovny, Popradu i Krakowa.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Czytaj więcej


Festyn charytatywny ...warto pomagać.

W dniu 17czerwca 2017 roku w Przywidzu odbędzie się Festyn charytatywny ...warto pomagać . Serdecznie zapraszamy


Powrót


XI Ogólnopolski Konkurs Ratujemy Życie

Czytaj więcej


Wycieczka klasy Ib

Czytaj więcej


Niezapominajka -relacja

   W ciągłym biegu, spełnianiu swoich obowiązków, wiecznego rozwiązywania spraw możliwych i niemożliwych, ciągłym zatroskaniu o rodzinę, zapominamy właśnie o NIEJ, o rodzinie. Brak nam czasu, może czasem chęci, a czasem jesteśmy po prostu zmęczeni. Stąd hasło tegorocznej  Niezapominajki  ,, Nie zapominajmy o rodzinie”. Rok temu podczas Święta Polskiej Niezapominajki poruszyliśmy temat zdrowia, ale, żeby zdrowym być, potrzebujemy nie tylko sprawności fizycznej i właściwego odżywiania. Potrzebujemy też poczucia bezpieczeństwa i miłości. Pierwszym i najważniejszym miejscem, gdzie dostajemy to bezwarunkowo, jest RODZINA.

Tegoroczna, dwunasta już, Niezapominajka odbyła się na plaży gminnej nad Jeziorem Przywidzkim. Zorganizowana została w formie pikniku rodzinnego.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Czytaj więcej


Ważne


W celu płatności za wyżywienie za miesiąc czerwiec należy skontaktować się z Działem Księgowości Urzędu Gminy Przywidz pod nr. 586825984 .
Prosimy nie wpłacać bez wcześniejszego kontaktu z księgowością - dotyczy zarówno szkoły jak i przedszkola.


Powrót